OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła 05.09.2021 r.

Ks.Grzegorz/ 3 września, 2021/ Aktualności, Ogłoszenia

Ogłoszenia duszpasterskie na XXIII Niedzielę Zwykłą

 1. Dzisiaj solidaryzujemy się z Afgańczykami, którzy przeżywają dramat swojego życia. Modlimy się o pokój w tym narodzie. Równocześnie chcemy wesprzeć ich materialnie zbiórką do puszek po Mszach świętych.
 2. W poniedziałek 6 września spotkanie na plebanii Rady Parafialnej po Mszy świętej wieczornej, ok. godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
 3. We wtorek po Mszy świętej wieczornej spotkanie na plebanii Zelatorek Róż Żywego Różańca.
 4. W środę Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W tym dniu błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion. Ksiądz proboszcz z parafii w Zawadzie, która należy do naszego dekanatu, zaprasza na Mszę świętą odpustową na godz. 17.00.
 5. W czwartek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim.
 6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy do kościoła na spotkanie Ministrantów i Lektorów oraz wszystkich chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu.
 7. Również w sobotę na godz. 12.00 zapraszamy dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej, które chcą włączyć się w scholę parafialną. Mile widziani również Rodzice i Opiekunowie.
 8. Są wolne intencje mszalne. Zachęcamy do ich zamawiania.
 9. Wracamy do praktyki odwiedzin chorych w pierwsze soboty miesiąca. Do końca września prosimy o ponowne zgłaszanie osób chorych, których będą odwiedzać duszpasterze w każdą pierwszą sobotę miesiąca.
 10. W naszym kościele, w dalszym ciągu trwają prace związane z artystycznym wykończeniem kolumn, na których zostanie położony stiuk, który jest imitacją marmuru. Zwracamy się przy tej okazji z gorącą prośbą o wsparcie materialne tego dzieła. Do 4 września wpłynęło 8 650 zł. Przy wyjściu z kościoła znajdują się specjalnie przygotowane koperty, za pomocą których można złożyć ofiarę na ten cel. Przewidywany koszt prac to 19,5 tys. zł. Jesteśmy zobowiązani za zapłatę za te prace do końca września.
 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery „Gościa Niedzielnego”, tygodnika „Niedziela”, „W Naszej Rodzinie”, „Królowa Różańca”, „Nasz Dziennik” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
 12. Za każde dobre słowo, za każdą modlitwę w intencji naszych działań duszpasterskich składamy serdeczne Bóg zapłać!
Udostępnij za pomocą...