OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021 r.

Administrator/ 22 sierpnia, 2021/ Aktualności, Ogłoszenia

  1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w ciągu roku liturgicznego.
  2. W naszym kościele trwają prace związane z artystycznym wykończeniem kolumn, na których zostanie położony stiuk, będący imitacją marmuru. Zwracamy się przy tej okazji z gorącą prośba o wsparcie materialne tego dzieła. Przy wyjściu z kościoła znajdują się specjalnie przygotowane koperty, w których można złożyć ofiarę na ten cel. Przewidywany koszt prac to 20 tysięcy złotych. Jesteśmy zobowiązani do zapłaty za te prace do końca września. Informujemy także, że w okolicach Świąt Bożego Narodzenia zamontowany zostanie „Witraż życia” w głównym oknie naszej świątyni, który znalazł już swoich ofiarodawców na 3 okna. Jedno pozostaje jeszcze do ufundowania.
  3. Przypominamy, że pożegnanie księdza Jakuba oraz podziękowanie za jego posługę w naszej parafii odbędzie się w poniedziałek 23 sierpnia na Mszy Świętej o godzinie 18.00. Powitanie nowego wikariusza w niedzielę 29 sierpnia na Mszy Świętej o godz. 11.00. Serdecznie zapraszamy.
  4. W czwartek 26 sierpnia przypada Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. W tym dniu o godz. 11.00 uroczystości odpustowe w parafii Matki Bożej Częstochowskiej. W tym dniu swoje święto patronalne obchodzi 3 Róża Matki Bożej Częstochowskiej, która poprowadzi różaniec o godz. 17.25.
  5. 30 sierpnia o godz. 19.30 Lubuski Teatr wystawi w naszym kościele sztukę pt. „Dziady”. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zachęcamy wiernych w okresie letnim do przynoszenia do naszego kościoła kwiatów z ogrodów oraz działek, by również w ten sposób wyrazić Panu Jezusowi wdzięczność za jego obecność wśród nas. Kwiaty można składać przy wejściu do kościoła.
  7. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowe numery Gościa Niedzielnego, Tygodnika Niedziela, a także W naszej rodzinie, Królowa Różańca, Nasz Dziennika oraz Mały Gość Niedzielny.
  8. Za każdy dar serca, modlitwy oraz ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

 

Ks. Mirosław Donabidowicz

    /proboszcz parafii/

Udostępnij za pomocą...