„Wystarczy ci mojej łaski. Moc bowiem w słabości się doskonali” (2 Kor 12,9).

Ks.Grzegorz/ 2 października, 2021/ Aktualności

Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży oraz Wyższe Seminarium Duchowne w Paradyżu zaprasza na rekolekcje weekendowe dla młodzieży męskiej pt. „Bohaterowie Boga”, które odbędą się w Rokitnie, w dniach 15-17 października 2021 r. Przeznaczone są one dla młodzieży męskiej od 14 roku życia.
Celem rekolekcji jest odkrycie relacji z Panem Bogiem na podstawie historii bohaterów biblijnych. Bóg ciągle nas wzywa i powołuje do wielkich rzeczy. Często w swojej słabości, grzechu i lęku nie potrafimy pójść do przodu, chowamy się w miejscach, które nie pozwalają nam rozwinąć skrzydeł i prawdziwie latać. To miejsca które nie dają nam pełni szczęścia. Nie inaczej było w życiu bohaterów biblijnych. Oni jednak, umocnieni mocą Boga, potrafili odważnie pójść do przodu, wiedząc, że prawdziwa moc Boga wydobywa ich z tego, co słabe. Zapraszamy do pójścia drogą Bohaterów Boga – to również droga naszego serca.
Koszt wszystkich rekolekcji weekendowych w Rokitnie, organizowanych przez Wydział Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży w tym roku szkolnym wynosi 120 zł.  
Zapisy na najbliższe rekolekcje dokonują się poprzez wypełnienie formularza elektronicznego, dostępnego tutaj:  Formularz zgłoszeniowy
Po zgłoszeniu każdy uczestnik otrzyma szczegółowe informacje.
Udostępnij za pomocą...