OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła – 27.09.2020 r.

 1. Dzisiaj XXVI Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
 2. Od piątku w naszej parafii trwają Warsztaty Liturgiczno – Muzyczne. Zapraszamy wszystkich parafian na koncert uwielbienia, który wieńczy warsztaty, dziś o godz. 19:30 w naszym kościele parafialnym.
 3. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno–teologiczny w Zielonej Górze.
 4. W poniedziałek 09 o godz. 15:00 zapraszamy do wspólnej modlitwy koronką do Bożego Miłosierdzia przy krzyżu obok kościoła w ramach inicjatywy „Koronka na ulicach miasta”.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 6. W czwartek rozpoczyna się miesiąc październik, który w sposób szczególny poświęcony jest Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę o godz.18:00.
 7. 3 października odbędzie się pielgrzymka Żywego Różańca do Rokitna. Wyjazd o godz. 8:00 z ul. Braniborskiej, zapisy przy stoliku z prasą.
 8. W 10 rocznicę ogłoszenia św. Urbana I patronem Zielonej Góry, staraniem członków Społecznego Komitetu św. Urbana I, ukazał się modlitewnik Prowadź ku Prawdzie. Modlitewnik do św. Urbana I Patrona Zielonej Góry. Modlitewnik zawiera Litanię, nowenny i pieśni napisane specjalnie dla zielonogórskich parafii. Niech zagości on w naszych domach i ożywi rodzinną modlitwę. Można go nabyć przy stoliku z prasą w cenie 10 zł.
 9. Zapisy dla młodzieży z klas 7 szkoły podstawowej, które pragną rozpocząć przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania w naszej parafii odbędą się w sobotę 3.10 w godz od 10:00 – 13:00 w kancelarii parafialnej.
 10. W miesiącu październiku różaniec w środę o godz. 17:30 prowadzi
  9 Róża św. Ojca Pio. Koronkę do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15:00 prowadzi 1 Róża M. B. Fatimskiej.
 11. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. Zachęcamy do lektury.
 12. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 13. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł śp. Henryk Niewiarowski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Mirosław Donabidowicz

/proboszcz parafii/