Ogłoszenia Parafialne – XXI Niedziela Zwykła 23.08.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XXI Niedziela Zwykła
parafia św. Urbana I
w Zielonej Górze –
23.08.2020 r.

  1. Dzisiaj XXI Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
  2. Dziękujemy dzisiaj za posługę ks. Marcina w naszej parafii.
  3. Od 25 sierpnia posługę wikariusza w naszej parafii będzie pełnił ks. Jakub Świątek, którego powitanie nastąpi w przyszłą niedzielę na mszy św. o godz. 11.00.
  4. W środę 26 sierpnia Uroczystość Matki Bożej Czestochowskiej. Odpust w parafii Matki Bożej w Zielonej Górze. 3 Róża Matki Bożej Częstochowskiej obchodzi swoje święto o godz. 17.25 prowadzi różaniec.
  5. Za tydzień w niedzielę po mszy św. o 12.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
  6. Parafialny Zespół Caritas prowadzi akcję „Z UŚMIECHEM DO SZKOŁY” w naszym kościele. Prosimy parafian o pomoc w przygotowaniu wyprawki szkolnej dla naszych podopiecznych. Przyniesione przybory szkolne, a więc wszystko co będzie pomocne w nauce uczniowi: zeszyty, bloki, kredki, ołówki itp. prosimy złożyć w miejscu przygotowanym – przy gablotce Caritas.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz czytelniczy „Lato z książką”. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na budowę naszej świątyni. Zapraszamy na kiermasz przy wyjściu z kościoła.
  8. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. Zachęcamy do lektury.
  9. Do wieczności z naszej parafii w minionym tygodniu odeszli Halina Jaroszyńska, Andrzej Sołtysiak, Halina Słupczyńska, Marcin Wybranowski. Wieczny odpoczynek…
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Ks. Mirosław Donabidowicz

    /proboszcz parafii/