OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Wszystkich Świętych – 01.11.2020 r.

Administrator/ 2 listopada, 2020/ Ogłoszenia, Parafia

 1. Dzisiaj Uroczystość Wszystkich Świętych. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
 2. W poniedziałek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. o 7.00, 9.00, i 18.00. O 18.00- msza św. zbiorowa za zmarłych.
 3. Od 2 listopada modlitwa wypominkowa za zmarłych codziennie o 17:30, w niedzielę o godz. 18:00. Kartki wypominkowe są jeszcze dostępne na stoliku przy wyjściu z kościoła
 4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
 5. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje Mszalne, zachęcamy do zamawiania.
 6. W 10 rocznicę ogłoszenia św. Urbana I patronem Zielonej Góry, ukazał się modlitewnik Prowadź ku Prawdzie. Modlitewnik do św. Urbana I Patrona Zielonej Góry. Niech zagości on w naszych domach i ożywi rodzinną modlitwę. Można go nabyć przy stoliku z prasą w cenie 10 zł.
 7. Dziś uroczystość Wszystkich Świętych. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi i Konferencji Episkopatu Polski, tradycyjna Msza na cmentarzu, wraz z procesją nie odbędzie się. Zachęcamy do udziału w Mszach Świętych w parafii. Jednocześnie informujemy, że Stolica Apostolska wydała specjalny dekret, dzięki któremu możemy uzyskać odpust dla zmarłych przez cały miesiąc.
 8. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. Zachęcamy do lektury.
 9. W listopadzie różaniec w środę o godz. 17:25 prowadzi 9 Róża św. Ojca Pio i 10 Róża św. Franciszka. Koronkę do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15:00 prowadzi 2 Róża św. Jana Pawła II.
 10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 11. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszła śp. Alicja Nawrocka


Ks. Mirosław Donabidowicz

                                                                                                                                                       /proboszcz parafii/

Udostępnij za pomocą...