OGŁOSZENIA PARAFIALNE Uroczystość Chrztu Pańskiego – 10.01.2021 r.

Administrator/ 10 stycznia, 2021/ Aktualności, Ogłoszenia

  1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi w naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 60 osób. Prosimy o przyjęcie tego ograniczenia i wyrozumiałość.
  2. Jak zapowiedział w swoim liście bp Tadeusz w tym roku wizyta duszpasterska będzie miała całkiem inny wymiar. Odwiedzimy tylko osoby chore, niepełnosprawne, tych którzy chcieliby poświęcić nowe mieszkanie, osoby, które będą bały się przyjść na wizytę kolędową do Kościoła, na wyraźne ich zaproszenie. Plan nabożeństw w kościele zamieszczony został w gablotach, stronie internetowej parafii, a także został rozniesiony do naszych domów przez wspólnotę Żywego Różańca. Spotkania kolędowe i wizyty u zgłoszonych osób rozpoczniemy w przyszłym tygodniu.
  3. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna tylko w przypadkach pilnych i po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu.
  4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, taca będzie przeznaczona na budowę naszej świątyni.
  5. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż, Promyczek Dobra, Mały Gość, a także nowy numer naszej parafialnej gazetki Urbanus. Zachęcamy do lektury.
  6. Nasz kościół każdego roku nabiera coraz większego blasku. Dziękujemy wam serdecznie za każdą ofiarę złożoną na budowę świątyni, oraz na poszczególne elementy wystroju. Jak możemy zauważyć nasze okna są jeszcze „puste”, chcielibyśmy aby wypełniły je piękne witraże. Posiadamy projekt „Witrażu Życia”, który widoczny jest przy relikwiach św. Urbana. Osoby, które chciałyby wesprzeć dzieło jego tworzenia, prosimy aby zgłaszały się do ks. Proboszcza.
  7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz

Udostępnij za pomocą...