OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela Zmartwychwstania – 04.04.2021 r.

Administrator/ 4 kwietnia, 2021/ Aktualności, Ogłoszenia

  1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości. W naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 45 osób. W świątyni zostały wyznaczone miejsca do siedzenia. Prosimy zachować odległości nie tylko w ławkach, ale także w trakcie przystępowania do Komunii Świętej. Istnieje możliwość uczestnictwa w Nabożeństwach na zewnątrz kościoła. Tam również będzie udzielana Komunia Święta.
  2. Kancelaria parafialna otwarta tylko w pilnych przypadkach i po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu.
  3. Msze Święte w Poniedziałek Wielkanocny: 8:00; 9:30; 11:00; 12:30; 18:30. Taca tego dnia przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.
  4. W piątek, z racji oktawy uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego, nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. Za tydzień zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. Następna niedziela to Niedziela Miłosierdzia Bożego. Po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas naszej diecezji.
  7. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż, Promyczek Dobra i Mały Gość!
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej pożegnaliśmy ś.p.: Grzegorza Przybylskiego i Mariannę Marcinkowską.

 

 

                                                                                  Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz

Udostępnij za pomocą...