Duszpasterze

Administrator/ 1 stycznia, 2018/ Kontakt

PROBOSZCZ PARAFII POSŁUGA W PARAFII ks. kan. mgr Mirosław Donabidowicz od 01.08.2009 r. WIKARIUSZ PARAFII POSŁUGA W PARAFII ks. mgr Rafał Goluch ks. mgr Paweł Terzyk od 22.08.2014 r. do 30.09 ks. mgr Marcin Bobowicz od 01.10.2018 r. do 22.08.2020 r. ks. mgr Jakub Świątek od 23.08.2020 r. do 24.08.2021 r. ks. lic. mgr Grzegorz Laskowski od 25.08.2021 r.