Ogłoszenia Parafialne – XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
   XXIX Niedziela Zwykła-20.10.2019 r.

 1. Dzisiaj 29 niedziela zwykła w ciągu roku. Trzecia niedziela miesiąca taca przeznaczona na budowę naszego kościoła. Dziś rozpoczyna się Tydzień Misyjny.
 2. Trwa miesiąc październik: nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie od poniedziałku do soboty dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 , w niedzielę o 18.00. Dla dzieci natomiast we wtorki i piątki o 17.00. Przypominamy o uczestnictwie w nabożeństwie różańcowym dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 3. Dzisiaj o 18.30 msza św. w int. o dobrą żonę i dobrego męża a po niej spotkanie z p. Justyną Wojtaszewską, terapeutą rodziny na temat: Relacja: spotkanie pośrodku różnic. Zapraszamy młodzież, pary, małżonków.
 4. W piątek po mszy św. wieczornej spotkanie KSM.
 5. W sobotę o 10.00 – zbiórka ministrantów i lektorów a o 14.00 spotkanie scholki dziecięcej zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
 6. Bardzo serdecznie zachęcamy naszych parafian do udziału w próbach chóru aby uświetnić nasze msze św. Najbliższa próba chóru w środę o 19.00 w kościele. Zapraszamy!
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 msza św. z ok. św. Huberta w int. myśliwych i leśników. Zachęcamy do udziału.
 8. Za tydzień taca przeznaczona na misje.
 9. W przyszłą niedzielę po mszy św. o 12.30 spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
 10. Za tydzień po mszy św. wieczornej o 18.30 spotkanie koła akademickiego KSM.
 11. Na stoliku przy wyjściu wyłożone są kartki wypomnikowe. Zachęcamy do modlitwy za naszych zmarłych.
 12. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje pielgrzymkę do Torunia na 28 rocznicę powstania Radia. Zapisy przy stoliku z prasą.
 13. Zapraszamy naszych parafian do uczestnictwa w zespole duszpasterskim, ds. chorych. Uczestnictwo będzie polegało na ofiarowaniu swojego czasu chorym we współpracy z kapłanem. W zakrystii znajduje się lista na którą można się zapisać.
 14. Zapraszamy na spotkanie z ks. Andrzejem Ziombrą, proboszczem Parafii p.w. św. Jacka w Legnicy. W tym to kościele w roku 2013 dokonał się CUD EUCHARYSTYCZNY. Ks. Andrzej opowie o wydarzeniu Cudu, kulcie Eucharystii i przedstawi bogatą dokumentację zdjęciową. Spotkanie odbędzie się we wtorek 22 października o godz. 19:00 w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze (Al. Niepodległości 28). Prelekcję poprzedzi Msza św. o godz. 18:30.
 15. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do zakupu nowego numeru Urbanusa. Ofiara dobrowolna.
 16. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.

                       Ks. Mirosław   Donabidowicz – proboszcz