OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV Niedziela Zwykła -12.07.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XV Niedziela Zwykła
parafia św. Urbana I
w Zielonej Górze –
12.07.2020 r.

 1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
 2. Za tydzień 3 niedziela miesiąca – taca przeznaczona na budowę kościoła.
 3. Od przyszłej niedzieli nie będzie w kościele Mszy Św. o godz. 10.00.
 4. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne, zapraszamy do zamawiania.
 5. W czasie wakacji posługę w naszej zakrystii, przejmując obowiązki s. Bernardy, będzie pełnił nasz akolita – pan Jarosław Łapucha. Życzymy mu Bożego błogosławieństwa na czas posługi.
 6. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry do Otynia w dwie soboty: 1 i 8 sierpnia. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00 w konkatedrze Św. Jadwigi i przejdziemy przez Raculę, Drzonków, Suchą, Niedoradz do Otynia, gdzie modlitwą uwielbienia zakończymy pielgrzymowanie (powrót indywidualnie). Nie ma możliwości pielgrzymowania bez wpisania się na listę i podpisanej deklaracji o zapoznaniu się z wymogami Głównego Inspektora Sanitarnego. Koszt 20 zł, zapisy w zakrystii.
 7. Istnieje możliwość zapisania się na listę honorowych, Duchowych Pielgrzymów. Ta forma pielgrzymowania staje się główną siłą tegorocznej pielgrzymki. Proponujemy również autokarową pielgrzymkę (z noclegiem bez wyżywienia) na Jasną Górę. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 12.00, powrót 12 sierpnia ok. godz. 22.00, koszt 120 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego oraz Niedzieli, czasopisma dla dzieci – Promyczek dobra oraz wakacyjnego numeru Królowej Różańca Świętego. Zachęcamy do lektury.
 9. Zachęcamy do nabywania nowego numeru Urbanusa. Ofiara dobrowolna.
 10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać
 11. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: + Franciszka Marczak. Wieczny odpoczynek…

 

Ks. Mirosław Donabidowicz

    /proboszcz parafii/