Ogłoszenia Parafialne – XIX Niedziela Zwykła 9 sierpnia 2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

XIX Niedziela Zwykła
parafia św. Urbana I
w Zielonej Górze –
09.08.2020 r.

 1. Dzisiaj XIX Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
 2. Taca dzisiaj przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
 3. W piątek 14 sierpnia we wspomnienie św. Maksymiliana 8 Róża obchodzi swoje święto o 17.25 Róża prowadzi różaniec.
 4. Również w piątek z ok. 100 rocznicy Cudu nad Wisłą w 1920 r. w naszej ojczyźnie będzie miała miejsce adoracja przed Najświętszym Sakramentem. Rozpoczęcie po mszy św. wieczornej i zakończenie o 22.00. Serdecznie zapraszamy!
 5. W sobotę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. jak w każda niedzielę. Dożynki diecezjalne w Rokitnie. Taca przeznaczona dla uboższych parafii naszej diecezji. Na każdej mszy błogosławieństwo ziół i kwiatów. Żywy różaniec przygotuję bukiety.
 6. W sobotę 15 sierpnia Ks. Bp ustanowi nowe sanktuarium Matki Bożej Wychowawczyni Powołań w Paradyżu. Uroczystości o godz. 17.00.
 7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca taca przeznaczona na budowę naszej świątyni.
 8. Po 4 latach trwania zbiórki na posadzkę z naszej parafii 500 rodzin złożyło ofiarę na 633 pola. Spoza parafii 96 osób na 114 pól, Żywy Różaniec na 24 pola, księża 29 pól, wspólnoty parafialne i inne grupy 108 pól. Pozostało jeszcze ponad 100 wolnych dat. Zachęcamy do solidarności i ofiarności tych, którzy mogą. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w to dzieło.
 9. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz czytelniczy „Lato z książką”. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na budowę naszej świątyni. Zapraszamy na kiermasz przy wyjściu z kościoła.
 10. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Zachęcamy do lektury.
 11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Ks. Mirosław Donabidowicz

    /proboszcz parafii/