Ogłoszenia Parafialne – VII Niedziela Zwykła 23.02.2020 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
na VII Niedzielę Zwykłą parafii
św. Urbana I
w Zielonej Górze– 23.02.2020 r.

 1. Dzisiaj o 17.00 spotkanie KSM.
 2. We wtorek o 18.00 zapraszamy na mszę św. imieninową naszego Księdza Proboszcza. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich naszych parafian.
 3. We wtorek o 19.30 w klubie Gęba przy ul. Wojska Polskiego spotkanie „Pogadaj z Czarnym”, gościem spotkania będzie ks. Waldemar Grzyb. Temat spotkania: ruchy charyzmatyczne w kościele. Zapraszamy.
 4. W tym tygodniu Środa Popielcowa, msze św. w naszej parafii o godz. 7.00, 9.00 16.00 w DPS i o 18.00. Pamiętajmy w tym dniu obowiązuje post ścisły. Środa Popielcowa jest dniem solidarności z kapłanami seniorami. Taca w tym dniu przeznaczona jest na Dom Księży Emerytów.
 5. Rozpoczynamy czas Wielkiego Postu pamiętajmy o modlitwie, poście i jałmużnie niech do będzie droga naszego kroczenia przez ten szczególny czas. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Piątki o godz. 17.30( zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi) i o godz. 20.00. W DPS o godz. 16.30. Gorzkie Żale w każdą niedzielę z kazaniem pasyjnym o godz. 17.45. Podczas tych nabożeństw będą zbierane ofiary na kwiaty do Bożego Grobu.
 6. Zbiórka ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10.00. Scholki dziecięcej o godz. 14.00.
 7. W przyszłą niedzielę o godz.8.00 msza św. w intencji Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
 8. Nasza parafia organizuje pielgrzymkę w dniach od 30 kwietnia(wyjazd późnym wieczorem) do 3 maja do Zamościa, Lublina i okolicznych sanktuariów. Koszt 600 zł. Szczegóły u ks. Marcina.
 9. Przy wyjściu z kościoła są wyłożone ulotki jak przekazać 1% na Caritas naszej diecezji i KSM
 10. Młodzi rozprowadzają zdrapkę wielkopostną( są to zadania, które odkrywa się na każdy dzień Wielkiego Postu) Koszt to 2 zł można wesprzeć każdą ofiarą KSM.
 11. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.
 12. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli, Źródło, Królowa Różańca, Ola i Jaś, Anioł Stróż, Mały Gość.
 13. Do Wieczności w tym tygodniu odeszli: + Andrzej Puzyrewski i Stanisław Trygubowicz.                 Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

                                                                                        Ks. Mirosław Donabidowicz

                                                                                                             Proboszcz