Ogłoszenia Parafialne na Boże Narodzenie

Administrator/ 1 listopada, 2017/ Archiwum ogłoszeń i intencji/ 0 comments

                   UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO – 25 grudnia 2017 r.

 1. „Cicha noc, święta, noc, pokój niesie ludziom wszem, a u żłobka Matka Święta, czuwa cała uśmiechnięta, nad Dzieciątka snem”. Kochani parafianie, Drodzy Goście, słowami pięknej kolędy, życzymy Wam i Waszym Rodzinom błogosławieństwa Dzieciątka Jezus, opieki Matki Bożej i św. Józefa oraz miłości, nadziei i pokoju płynących z faktu narodzenia Syna Bożego. Niech Dzieciątko Jezus obdarza Was hojnie wiarą, zdrowiem i potrzebnymi łaskami w życiu rodzinnym i zawodowym. Życzymy z błogosławieństwem kapłańskim i darem modlitwy radosnych, spokojnych, pełnych miłości i dobroci Świąt Bożego Narodzenia.

 2. Pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym
  w przygotowanie szopki i dekoracji w kościele. Dziękujemy Siostrze Bernardzie, ks. Pawłowi, Panu Leszkowi i Panu Romkowi, młodzieży i wszystkim osobom, które pomagały przy dekoracji kościoła oraz osobom, które roznosiły opłatki na stół wigilijny.

 3. Jutro drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Święto św. Szczepana, diakona

  i męczennika. Msze św. jak w każdą niedzielę. Taca w tym dniu przeznaczona jest na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

 4. Wizytę duszpasterską rozpoczniemy w czwartek 28 grudnia według planu zamieszczonego przy okazji roznoszenia opłatków na stół wigilijny. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się od godz. 15.30, a w sobotę od godz. 13.30.

Plan wizyty duszpasterskiej:

28.12 Czwartek: Dom Kombatanta Blok A, B, C, D

29.12 Piątek: ul. Miła, Zielonogórska, Lubuska, Kombatantów

30.12 Sobota: ul. Gajowa

 1. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11.00 będzie odnowienie sakramentu małżeństwa. Zapraszamy wszystkie małżeństwa.

 2. W przyszłą niedzielę 31 grudnia – zakończenie roku kalendarzowego. Po Mszy św.

  o godz. 18.30 nabożeństwo przebłagalno – dziękczynne za mijający rok.

 3. Za wszelkie ofiary i życzliwość okazywaną naszej Parafii składamy wszystkim serdecznie „Bóg zapłać”!

Udostępnij za pomocą...
Share this Post

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.