OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła – 04.10.2020 r.

  1. Dzisiaj XXVII Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. W naszej parafii jest to niedziela adoracyjna, po każdej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i uwielbienie naszego Pana.
  3. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na osoby poszkodowane w pożarach na wyspie Lesbos.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  5. Przeżywamy miesiąc październik, który w sposób szczególny poświęcony jest Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedzielę o godz.18:00.
  6. W 10 rocznicę ogłoszenia św. Urbana I patronem Zielonej Góry, staraniem członków Społecznego Komitetu św. Urbana I, ukazał się modlitewnik Prowadź ku Prawdzie. Modlitewnik do św. Urbana I Patrona Zielonej Góry. Modlitewnik zawiera Litanię, nowenny i pieśni napisane specjalnie dla zielonogórskich parafii. Niech zagości on w naszych domach i ożywi rodzinną modlitwę. Można go nabyć przy stoliku z prasą w cenie 10 zł.
  7. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. Zachęcamy do lektury.
  8. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  9. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły śp.:Lucyna Nowak i Marianna Kostrzewska. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

Ks. Mirosław Donabidowicz

/proboszcz parafii/