OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła parafia św. Urbana I w Zielonej Górze– 20.09.2020 r.

  1. Dzisiaj XXV Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
  2. Od piątku w naszej parafii będą odbywać się będą Warsztaty Liturgiczno – Muzyczne. Prosimy was o modlitwę za prowadzących je oraz wszystkich uczestników, aby był to wspaniały Boży czas. Jednocześnie zapraszamy wszystkich parafian na koncert uwielbienia, który wieńczy warsztaty, w przyszłą niedzielę o godz. 19:30.
  3. Za tydzień w niedzielę po Mszach Świętych zbiórka do puszek na KUL i Instytut Teologiczno – filozoficzny w Zielonej Górze.
  4. Do nabycia nowy numer naszej parafialnej gazetki Urbanus. Serdecznie zachęcamy do lektury.
  5. W 10 rocznicę ogłoszenia św. Urbana I patronem Zielonej Góry, staraniem członków Społecznego Komitetu św. Urbana I, ukazał się modlitewnikProwadź ku Prawdzie. Modlitewnik do św. Urbana I Patrona Zielonej Góry. Modlitewnik zawiera Litanię, nowenny i pieśni napisane specjalnie dla zielonogórskich parafii. Niechzagości on w naszych domach i ożywi rodzinną modlitwę. Można go nabyć przy stoliku z prasą w cenie 10 zł.
  6. Przygotowanie do sakramentu bierzmowania dla osób, które ukończyły 21. rok życia – rozpocznie się w kościele p.w. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej Górze w piątek 25 września o godz. 19:15. Przygotowanie obejmuje 10 spotkań, a sakrament bierzmowania zostanie udzielony w zielonogórskiej Konkatedrze w grudniu 2020r.
  7. W środę 23 września swoje święto patronalne obchodzi 9 róża św. Ojca Pio. Tego dnia poprowadzi ona różaniec o godz 17:25.
  8. Za złożone dziś ofiary na tacę na budowę naszego kościoła składamy serdeczne Bóg zapłać!
  9. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. Zachęcamy do lektury.
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Mirosław Donabidowicz

/proboszcz parafii/