OGŁOSZENIA PARAFIALNE XIII Niedziela Zwykła – 27.06.2021 r.

1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
    W kościołach może być zajmowane 75% miejsc.
  2. Rozpoczął się czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy, że nie zwalnia on nas od dbania o nasze życie duchowe. Nie zapominajmy podczas wypoczynku o codziennej osobistej modlitwie, a także o niedzielnej Eucharystii. Jednocześnie przypominamy, że w Kościołach i miejscach sakralnych obowiązuje strój godny.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja przedłuża kiermasz „Książka moim przyjacielem” na czas wakacji. Pieniądze z kiermaszu będą przeznaczone na budowę naszego kościoła.
  4. Nabożeństwa czerwcowe: dziś o godz. 18:00, od poniedziałku do środy włącznie po Mszy Świętej wieczornej.
  5. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Zmiana tajemnic Żywego Różańca.
  6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
  7. Koło Przyjaciół Radia Maryja serdecznie zaprasza na 30 ogólnopolską pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy 10-11.07 br. Zapisy i informacje przy stoliku z prasą. Można również złożyć ofiarę na symboliczną różę dla Matki Bożej.
  8. Przy stoliku z prasą można pobrać karteczkę z numerem telefonu do rachmistrza spisowego.
  9. W lipcu Różaniec w środę o godz. 17:25 prowadzi 6 Róża M.B. z Lourdes. Koronkę do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15:00 prowadzi 10 Róża św. Franciszka.
  10. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż i Mały Gość.
  11. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  12. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p.: Józefa Pełkę, Irenę Michałowską

Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz