OGŁOSZENIA PARAFIALNE XI Niedziela Zwykła – 13.06.2021 r.

1. Dzisiaj XI Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
    Od dzisiaj w kościołach może być zajmowana połowa miejsc.
  2. Konferencja Episkopatu Polski z dniem 20.06 odwołuję ogólną dyspensę od uczestnictwa w Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane.
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz „Książka moim przyjacielem” od 18 maja do 30 czerwca. Każdy będzie mógł nabyć dobrą książkę dla siebie, lub na prezent dla kogoś bliskiego. Pieniądze z kiermaszu będą przeznaczone na budowę naszego kościoła.
  4. Spotkanie młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania w sobotę (19.06):
  • 10:00 kl. 8 Szkoły Podstawowej
  • 10:30 kl. 7 Szkoły Podstawowej
  1. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej.
    W soboty i niedzielę 30 minut przed Mszą wieczorną.
  2. Dziś po Mszach zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze
  3. Koło Przyjaciół Radia Maryja serdecznie zaprasza na 30 ogólnopolską pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja do Częstochowy 10-11.07 br. Zapisy i informacje przy stoliku z prasą. Można również złożyć ofiarę na symboliczną różę dla Matki Bożej.
  4. W piątek uroczystość NMP z Rokitna, głównej patronki naszej diecezji, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W sobotę kolejna katecheza o św. Józefie. W tym miesiącu wyjątkowo na Mszy Świętej o godz. 9:00. Serdecznie zapraszamy!
  6. Trwa Narodowy Spis Powszechny. Udział w spisie jest obowiązkiem obywatelskim. Urząd Statystyczny zachęca do wypełnienia tego obowiązku przez samospis
    w Internecie lub kontakt z infolinią spisową (nr 22 279 99 99).
  7. Rozpoczęło się glosowanie na budżet obywatelski w naszym mieście. Serdecznie zachęcamy do głosowania na projekt „Park Leśnych Dzieci” – Zadanie nr 12. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  8. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż i Mały Gość. Do nabycia także nowy numer naszej parafialnej gazetki Urbanus.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p.: Iwonę Pukacką

Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz