OGŁOSZENIA PARAFIALNE X Niedziela Zwykła – 06.06.2021 r.

Administrator/ 6 czerwca, 2021/ Parafia

 1. Dzisiaj X Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
  W naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 60 osób. W świątyni zostały wyznaczone miejsca do siedzenia. Prosimy zachować odległości nie tylko w ławkach, ale także w trakcie przystępowania do Komunii Świętej.
 2. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz „Książka moim przyjacielem” od 18 maja do 30 czerwca. Każdy będzie mógł nabyć dobrą książkę dla siebie, lub na prezent dla kogoś bliskiego. Pieniądze z kiermaszu będą przeznaczone na budowę naszego kościoła.
 3. W poniedziałek nauki przedchrzcielne dla rodziców i chrzestnych w kościele o godz. 19:00
 4. Spotkanie młodzieży z klas 8 SP, którzy przygotowują się w naszej parafii do przyjęcia sakramentu bierzmowania w sobotę (12.06) o godz. 10:00 w kościele.
 5. Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej wieczornej.
  W soboty i niedzielę 30 minut przed Mszą wieczorną.
 6. Dziś po Mszach zapowiadana w zeszłym tygodniu zbiórka do puszek. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i IFT w Zielonej Górze
 7. Do czwartku przeżywamy oktawę Boże Ciała. Procesja eucharystyczna wokół kościoła po Nabożeństwie czerwcowym, z wyjątkiem niedzieli, gdzie procesja odbędzie się po Mszy o godz. 11:00. Zapraszamy serdecznie dziewczynki do sypania kwiatków, oraz ministrantów, szafarzy do pomocy przy obsłudze procesji.
 8. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych
 9. Trwa Narodowy Spis Powszechny. Udział w spisie jest obowiązkiem obywatelskim. Urząd Statystyczny zachęca do wypełnienia tego obowiązku przez samospis
  w Internecie lub kontakt z infolinią spisową (nr 22 279 99 99)
 10. Kurs przedmałżeński w parafii św. Jadwigi Śląskiej w Zielonej Górze odbędzie się
  w dniach 13-19 czerwca br. Rozpoczęcie w niedzielę 13 czerwca Mszą Świętą
  o godzinie 18:00. Spotkania codziennie po Mszy Świętej wieczornej.
 11. Pragniemy z głębi serca podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii i wszystkim, którzy wzięli udział w procesji.
 12. Rozpoczęło się glosowanie na budżet obywatelski w naszym mieście. Serdecznie zachęcamy do głosowania na projekt „Park Leśnych Dzieci” – Zadanie nr 12. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
 13. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż i Mały Gość.
 14. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 15. W minionym tygodniu pożegnaliśmy ś.p.: Agnieszkę Świerczynę.

                                                 Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz

Udostępnij za pomocą...