OGŁOSZENIA PARAFIALNE V Niedziela Wielkanocna – 02.05.2021 r.

Administrator/ 2 maja, 2021/ Aktualności, Ogłoszenia

 1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek
  w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości. W naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 45 osób. W świątyni zostały wyznaczone miejsca do siedzenia. Prosimy zachować odległości nie tylko w ławkach, ale także w trakcie przystępowania do Komunii Świętej. Istnieje możliwość uczestnictwa w Nabożeństwach na zewnątrz kościoła. Tam również będzie udzielana Komunia Święta.
 2. Jutro przypada uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Mszę Święte w naszej Parafii według porządku niedzielnego: 8:00, 11:00, 12:30, 18:30; w DPS o 10:00. Tego dnia nabożeństwo Majowe również jak w niedzielę, o godz. 18:00
 3. Zgodnie z nowym rozporządzeniem, dotyczącym obostrzeń na terenie całego państwa, od 4 maja w naszym kościele podczas nabożeństw i Mszy Świętych będzie mogło przebywać 60 osób.
 4. Za tydzień uroczystość Pierwszej Komunii Świętej w naszej parafii. Pragniemy poinformować, że Msze Święte tego dnia o godz. 11:00 i 12:30 będą przeznaczone tylko dla dzieci pierwszokomunijnych i ich gości. Chcąc zapewnić naszym parafianom możliwość uczestnictwa tego dnia we Mszach w naszym kościele odprawimy dwie dodatkowe Msze. Serdecznie zapraszamy osoby, które uczęszczały na Mszę o godz. 11:00 na Mszę o godz. 14:00, a tych, którzy uczęszczali na godz. 12:30 zapraszamy na Mszę o godz. 15:00.
 5. Trwamy w miesiącu poświęconym Matce Bożej. W tym roku Stolica Apostolska jako szczególną intencje wyznaczyła modlitwę o ustanie pandemii. Nabożeństwa majowe w naszej parafii od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej, w soboty i niedzielę 30 minut przed Mszą Świętą wieczorną.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 7. W maju Różaniec w środę o 17:25 prowadzi 4. Róża Matki Bożej Rokitniańskiej. Koronkę do Miłosierdzia Bożego w piątek o 15:00 prowadzi 8. Róża św. Maksymiliana Marii Kolbego.
 8. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż, Promyczek Dobra i Mały Gość.
 9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz

Udostępnij za pomocą...
Share this Post