OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 27.12.2020 r.

Administrator/ 3 stycznia, 2021/ Aktualności, Ogłoszenia

  1. Dzisiaj II Niedziela po Narodzeniu Pańskim. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości. Zgodnie z zaleceniami sanitarnymi w naszej świątyni podczas nabożeństw może przebywać 60 osób. Prosimy o przyjęcie tego ograniczenia i wyrozumiałość.
  2. Jak zapowiedział w swoim liście bp Tadeusz w tym roku wizyta duszpasterska będzie miała całkiem inny wymiar. Odwiedzimy tylko osoby chore, niepełnosprawne, tych którzy chcieliby poświęcić nowe mieszkanie, osoby, które będą bały się przyjść na wizytę kolędową do Kościoła, na wyraźne ich zaproszenie. Zaproszenia leżą na stoliku przy wyjściu z kościoła, uzupełnione kartki dostarczamy do zakrystii, kancelarii parafialnej, lub wrzucamy do skrzynki pocztowej przy plebanii do dnia 6.01.2021r. Plan nabożeństw w kościele zamieszczony został w gablotach, stronie internetowej parafii, a także zostanie rozniesiony do naszych skrzynek pocztowych przez wspólnotę Żywego Różańca.
  3. W środę uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte w naszym kościele według porządku niedzielnego. Taca tego dnia przeznaczona jest na cele misyjne.
  4. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca.
  5. Przypominamy, że kancelaria parafialna jest czynna tylko w przypadkach pilnych i po wcześniejszym telefonicznym zgłoszeniu.
  6. Przy stoliku z prasą: Gość Niedzielny, Niedziela, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Anioł Stróż, Promyczek Dobra, Mały Gość, Zachęcamy do lektury.
  7. Nasz kościół każdego roku nabiera coraz większego blasku. Dziękujemy wam serdecznie za każdą ofiarę złożoną na budowę świątyni, oraz na poszczególne elementy wystroju. Jak możemy zauważyć nasze okna są jeszcze „puste”, chcielibyśmy aby wypełniły je piękne witraże. Posiadamy projekt „Witrażu Życia”, który widoczny jest przy relikwiach św. Urbana. Osoby, które chciałyby wesprzeć dzieło jego tworzenia, prosimy aby zgłaszały się do ks. Proboszcza.
  8. W styczniu różaniec w środę o 17:25 prowadzi 12 Róża M.B. Pompejańskiej. Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek o 15:00 prowadzi 4. Róża M.B. Rokitniańskiej.
  9. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

 

Ks. Mirosław Donabidowicz, proboszcz

Udostępnij za pomocą...