Ogłoszenia Parafialne – XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019 r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
   XXVII Niedziela Zwykła-06.10.2019 r.

 1. Dzisiaj 27 niedziela zwykła w ciągu roku. Niedziela Adoracyjna
 2. Trwa miesiąc październik: nabożeństwa różańcowe odprawiamy codziennie od poniedziałku do soboty dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 , w niedziele o 18.00. Dla dzieci natomiast we wtorki i piątki o 17.00. Przypominamy o uczestnictwie w nabożeństwie różańcowym dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 3. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w środę na mszę św. o godz. 18.00 a po niej spotkanie.
 4. W piątek spotkanie KSM o 18.30.
 5. W odpowiedzi na zachętę ks. Bp Tadeusza Lityńskiego w najbliższy piątek 11 października w naszym kościele parafialnym będziemy się wspólnie modlić w intencji Ojczyzny. Nasza modlitwa będzie miała następujący przebieg:
  30 – Różaniec w intencji Ojczyzny
  18.00- Msza św. w int. Ojczyzny
  Od 18.40 -21.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu
  21.00- Apel Jasnogórski
 6. W sobotę o 9.30 – zbiórka ministrantów i lektorów a o 14.00 spotkanie scholki dziecięcej zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
 7. Za tydzień w niedzielę Dzień Papieski. Po każdej mszy św. zbiórka do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia (stypendia dla zdolnej młozeży). Młodzież z KSM zaprasza na apel poświęcony św. Janowi Pawłowi II o godz. 12.15. Po każdej mszy św. młodzi będą rozprowadzali kremówki.
 8. Bardzo serdecznie zachęcamy naszych parafian do udziału w próbach chóru aby uświetnić nasze msze św. Najbliższa próba chóru wyjątkowo w czwartek o 19.00 w kościele. Zapraszamy!
 9. Parafia św. Józefa w Zielonej Górze organizuje kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 7 października o godz. 19.00 w kościele.
 10. Zapraszamy naszych parafian do uczestnictwa w zespole duszpasterskim, ds. chorych. Uczestnictwo będzie polegało na ofiarowaniu swojego czasu chorym we współpracy z kapłanem. W zakrystii znajduje się lista na którą można się zapisać.
 11. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Serdecznie zachęcamy do lektury.
 12. Do wieczności w tym tygodniu odeszłą: Zofia Stelmach. Wieczny odpoczynek…
 13. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.

                       Ks. Mirosław   Donabidowicz – proboszcz