Ogłoszenia Parafialne – XXVI Niedziela Zwykła 29.09.2019 r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
   XXVI Niedziela Zwykła-29.09.2019 r.

 1. Dzisiaj 26 niedziela zwykła w ciągu roku.
 2. Dzisiaj o 17.00 zapraszamy młodzież na spotkanie KSM.
 3. We wtorek rozpocznie się miesiąc październik – poświęcony Różańcowi Świętemu. W naszym kościele nabożeństwa różańcowe codziennie od poniedziałku do soboty dla młodzieży i dorosłych o godz. 17.30 , w niedziele o 18.00. Dla dzieci natomiast we wtorki i piątki o 17.00. Przypominamy o uczestnictwie w nabożeństwie różańcowym dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. i młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
 4. W piątek wspomnienie św. Franciszka. Po mszy św. wieczornej nastąpi błogosławieństwo zwierząt. Z tej racji zapraszamy wszystkich ze swoimi zwierzętami.
 5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Odwiedziny chorych w sobotę przed południem.
 6. W sobotę o 8.00 wyjazd na pielgrzymkę Róż Żywego Różańca do Rokitna.
 7. W sobotę o 14.00 spotkanie scholki dziecięcej zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
 8. Za tydzień w niedzielę o godz. 13.00 będzie miała miejsce transmisja mszy św. przez TV Polonia. Zapraszamy wszystkich do udziału w tej mszy św. Msza św. w int Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych również na mszy św. o godz. 13.00
 9. Poświęcenie różańców dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w niedzielę 6 października na mszy św. o godz. 13.00. Prosimy rodziców o zakup różańców.
 10. Spotkanie do bierzmowania dla dorosłych w dekanacie św. Jadwigi Śl. odbywają się w piątki  o 19.00 w salce parafii pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej Górze. Szczegółowy plan na tablicy ogłoszeń i stronie internetowej.
 11. Bardzo serdecznie zachęcamy naszych parafian do udziału w próbach chóru aby uświetnić nasze msze św. Najbliższa próba chóru w środę o 19.00 w kościele. Zapraszamy!
 12. W tym tygodniu święta patronalne obchodzą Róże: 04.10 – św. Franciszka, 05.10. – św. Faustyny,07.10. – Matki Bożej Pompejańskiej. Przed mszą św. w tym dniu o godz. 17.30 członkowie odmawiają różaniec.
 13. Różaniec w środy w październiku prowadzi Róża 9 a Koronkę w piątek Róża 1 Matki Bożej Fatimskiej.
 14. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne zapraszamy do zamawiania.
 15. Parafia św. Józefa w Zielonej Górze organizuje kurs przedmałżeński, który rozpocznie się 7 października o godz. 19.00 w kościele.
 16. Zapraszamy naszych parafian do uczestnictwa w zespole duszpasterskim, ds. chorych. Uczestnictwo będzie polegało na ofiarowaniu swojego czasu chorym we współpracy z kapłanem. W zakrystii znajduje się lista na którą można się zapisać.
 17. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli.
 18. Do wieczności w tym tygodniu odszedł: Tomasz Kot. Wieczny odpoczynek…
 19. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.
 20. Zapowiedzi:   1. Marcin Majakowski i Roksana Grochalska – zap. III
  Hubert Olender i Małgorzata Pal – zap. III

                       Ks. Mirosław   Donabidowicz – proboszcz