Ogłoszenia Parafialne – XX Niedziela Zwykła 16.08.2020 r.

XX Niedziela Zwykła
w Zielonej Górze –
16.08.2020 r.

1. Dzisiaj XX Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości. Po mszach św. zgodnie z prośbą KEP zbiórka do puszek na pomoc ofiarą wybuchu w Bejrucie
  2. Dzisiaj 3 niedziela miesiąca taca przeznaczona na budowę naszej świątyni.
  3. Za tydzień na mszy św. o godz. 11.00 pożegnanie ks. Marcina, który decyzją ks. Biskupa 24.08.2020 r. kończy posługę w naszej parafii. Życzymy Mu Bożego błogosławieństwa i wstawiennictwa patrona św. Urbana.
  4. Z powodu pandemii koronawirusa została odwołana diecezjalna zbiórka artykułów szkolnych. Mimo tego, Parafialny Zespół Caritas przeprowadzi akcję „Z UŚMIECHEM DO SZKOŁY” w naszym kościele. Prosimy parafian o pomoc w przygotowaniu wyprawki szkolnej dla naszych podopiecznych. Przyniesione przybory szkolne, a więc wszystko co będzie pomocne w nauce uczniowi: zeszyty, bloki, kredki, ołówki itp. prosimy złożyć w miejscu przygotowanym – przy gablotce Caritas.
  5. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz czytelniczy „Lato z książką”. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na budowę naszej świątyni. Zapraszamy na kiermasz przy wyjściu z kościoła.
  6. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli, W naszej Rodzinie, Królowa Różańca, Mały Gość Niedzielny i Promyczek Dobra. Zachęcamy do lektury.
  7. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

/proboszcz parafii/