Ogłoszenia Parafialne – XVII Niedziela Zwykła 26.07.2020 r.

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

 XVII Niedziela Zwykła
parafia św. Urbana I
w Zielonej Górze –
26.07.2020 r.

 

 1. Dzisiaj XVII Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
 2. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne, zapraszamy do zamawiania.
 3. W sobotę 1 sierpnia przypada 76. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę różańcową w intencji ojczyzny oraz poległych powstańców w godzinie „W” (17.00) do kościoła konkatedralnego p.w. św. Jadwigi.
 4. W sierpniu różaniec w środę o godz. 17.25 prowadzić będzie VII róża MB Nieustającej Pomocy. Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 15.00 prowadzi XI róża św. Faustyny.
 5. Zapraszamy na Mszę świętą pielgrzymkową w naszym kościele, która odbędzie się 5 sierpnia o godz. 18.00.
 6. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę z Zielonej Góry do Otynia w dwie soboty: 1 i 8 sierpnia. Rozpoczniemy Mszą św. o godz. 8.00 w konkatedrze Św. Jadwigi i przejdziemy przez Raculę, Drzonków, Suchą, Niedoradz do Otynia, gdzie modlitwą uwielbienia zakończymy pielgrzymowanie (powrót indywidualnie). Koszt 20 zł, zapisy w zakrystii.
 7. Istnieje możliwość zapisania się na listę honorowych, Duchowych Pielgrzymów. Proponujemy również autokarową pielgrzymkę (z noclegiem bez wyżywienia) na Jasną Górę. Wyjazd 11 sierpnia o godz. 12.00, powrót 12 sierpnia ok. godz. 22.00, koszt 120 zł, zapisy w zakrystii.
 8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz czytelniczy „Lato z książką”. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na budowę naszej świątyni. Zapraszamy na kiermasz przy wyjściu z kościoła.
 9. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Zachęcamy do lektury.
 10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
 11. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszła: +Maria Nowacka. Wieczny odpoczynek…

Ks. Mirosław Donabidowicz

    /proboszcz parafii/