Ogłoszenia parafialne XV Niedziela Zwykła 14.07.2019 r.

XV Niedziela Zwykła
14.07.2019 r.

1. Dzisiaj 15 niedziela zwykła w ciągu roku.
  2. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne zapraszamy do zamawiania.
  3. Zapraszamy na zielonogórską pielgrzymkę pieszą na Jasną Górę w dniach 2-12 sierpnia. Koszt pielgrzymki 150 zł. Zapisy i szczegóły w zakrystii. Można także zostać pielgrzymem duchowym wspierając i duchowo i materialnie osoby pielgrzymujące. Można się zapisać także w zakrystii. Zachęcamy też do włączenia się w pielgrzymowanie w różne dni w zależności od wolnego czasu.
  4. Spotkanie przedpielgrzymkowe dla wszystkich zainteresowanych w środę po mszy św. wieczornej.
  5. Za tydzień 3 niedziela miesiąca taca przeznaczona na budowę naszej świątyni.
  6. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.
  7. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do lektury.
  8. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli: +Wojciech Adamczewski i Wiesław Klincewicz i Zbigniew Majewski . Wieczny odpoczynek…

Zapowiedzi:
1. Łukasz Skiba (Zielona Góra)i Marta Skorupska (Zielona Góra)- zap. III
2. Hubert Pilecki (Zielona Góra) i Łukianowska (Zielona Góra) – Zap. III
3. Maciej Stroczyński (Zielona Góra) i Elżbieta Sawicka (Stary Kurów) – zap. III

Ks. Mirosław   Donabidowicz – proboszcz