Ogłoszenia Parafialne – VI Niedziela Wielkanocna 17.07.2020 r.

VI Niedziela Wielkanocna
17.05.2020 r.

1. Dzisiaj VI niedziela Wielkanocna. Jest to 3 niedziela miesiąca taca przeznaczona na zapłatę rachunków i bieżących potrzeb parafii.
  2. W naszym Kościele od dzisiaj może przebywać: 70 osób przy zachowaniu środków ostrożności. Zgodnie z apelem Przewodniczącego KEP zachęcamy do odważniejszego uczestnictwa w mszy św. w niedzielę i dni powszednie i w nabożeństwach majowych. Przypominamy także o spowiedzi wielkanocnej.
  3. Dzisiaj i jutro podczas nabożeństwa majowego nowenna ku czci św. Urbana I.
  4. Odpust parafialny we wtorek 19 maja o godz. 18.00 pod przewodnictwem ks. Bp Tadeusza Lityńskiego. Po mszy św. nabożeństwo za miasto.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. wieczornej ok. 18.30, a w niedzielę o godz. 18.00. Wyjątkowo we wtorek w dzień odpustu nabożeństwo majowe po mszy św. o godz. 9.00
  6. Dzisiaj o 20.30 z racji 100 rocznicy urodzin Jana Pawła II (18 maja)modlitewne wspomnienie naszego rodaka a po nim Apel Jasnogórski. Serdecznie zapraszamy!
  7. Apel Jasnogórski dzisiaj w środę i sobotę.
  8. W piątek rozpoczęcie nowenny przed uroczystością Zesłania Ducha Św.
  9. W ramach pomocy dla pracowników znajdującego się na terenie naszej parafii Domu Kombatanta do kościoła można przynieść lateksowe rękawiczki. Serdeczne Bóg zapłać za pomoc.
  10. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne zapraszamy do zamawiania.
  11. W przyszłą sobotę w Paradyżu święcenia kapłańskie w naszej diecezji. Ogarnijmy modlitwą naszych diakonów.
  12. Kurs przedmałżeński odbędzie się w parafii Ducha Św. w Zielonej Górze w dwa pierwsze weekendy czerwca.
  13. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.
  14. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do lektury. Jest także nowy majowy numer Urbanusa polecamy!
  15. Transmisja na żywo mszy św. dzisiaj o 11.00. Msza św. odpustowa będzie także transmitowana na naszym kanale Youtube.

Zapowiedzi przedślubne:

1. Michał Klikowicz, zam. Zielona Góra i Katarzyna Sipowicz, Zielona Góra  – zapowiedź 3
  2. Anna Wagner, zam. Zielona Góra i Jakub Gościniak , zam. Zielona Góra zap. I

Ks. Mirosław   Donabidowicz