Ogłoszenia Parafialne – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia 08.12.2019 r.

II Niedziela Adwentu – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP -08.12.2019 r.

1. Dzisiaj Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – II niedziela adwentu. Zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.
  2. Rekolekcje adwentowe rozpoczniemy w przyszłą niedzielę. Nauki rekolekcyjne podczas każdej mszy św. Spowiedź św. w środę. Rekolekcje prowadzi ks. Jan Romaniuk. Prosimy o dary Ducha ŚW. na en czas dla niego i nas uczestniczących.
  3. Młodzież i dorosłych zapraszamy codziennie na roraty o godz. 7.00, dzieci we wtorki, środy i piątki o 18.00.
  4. Dzisiaj na mszy św. o 12.30 poświęcenie medalików.
  5. Po mszy św. wieczornej spotkanie koła akademickiego KSM na plebanii.
  6. W poniedziałek po mszy św. wieczornej nauka przed chrztem dla rodziców i chrzestnych.
  7. W środę 11 grudnia msza św. w int. o dobrą żonę i dobrego męża. Homilię wygłosi ks. Mariusz Słaboń, a po mszy św. świadectwo małżonków.
  8. Parafialny Zespół Caritas zachęca do wsparcia akcji ,,Wigilijne dzieło pomocy dzieciom” poprzez nabycie świec wigilijnych. Ofiary za świece wynoszą: 6zł za małą i 13zł za dużą.
  9. Zapraszamy parafian do pomocy Rodzinie uboższej. Wzorem ubiegłego roku, na choince adwentowej Caritas zawiesiliśmy informacje o rodzinie, dla której paczka zostanie przekazana. Na stoliku Caritas znajdują się także „Torby Charytatywne”. Prosimy o środki czystości i higieny osobistej, które chcielibyśmy przekazać podopiecznym przed świętami.
  10. Młodzież przygotowała wianki adwentowe, które można nabyć przy wyjściu z Kościoła. Dochód przeznaczony na dofinansowanie wyjazdu na ferie młodzieży.
  11. W sobotę scholka o godz. 14.00.
  12. Dzisiaj po mszy św. o godz. 11.00 i 12.30 młodzież i rodzice uczniów Zespołu Szkół Katolickich w Zielonej Górze będą rozprowadzać pierniki, dochód będzie przeznaczony na wsparcie szkoły.
  13. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca taca przeznaczona na budowę naszego kościoła( pokrycie kosztów 2 postaci aniołów w prezbiterium)
  14. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Polecamy nowy numer Urbanusa – Ofiara dobrowolna.
  15. W zakrystii można zamawiać msze św. na nowy rok. Są także wolne intencje w tym tygodniu.
  16. Kto nie otrzymał opłatków w domu można je nabyć w kościele.
  17. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.
  18. Zapowiedzi przed ślubne:

Dawid Bogój i Dominika Bogój zap. II

Ks. Mirosław   Donabidowicz – proboszcz