Ogłoszenia Parafialne – 8 września 2019 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
   XXIII Niedziela Zwykła-01.09.2019 r.

 1. Dzisiaj 23 niedziela zwykła w ciągu roku. O godz. 12.00 w konkatedrze uroczysta msza św. po której wyruszy orszak pod pomnik św. Urbana i pod ratusz. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Niech nasz udział w tych wydarzeniach będzie świadectwem wiary.
 2. W poniedziałek rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Gorzowie Wlkp. po mszy św. wieczornej spotkanie przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych.
 3. W środę 11.09, o 18.00 msza św. w intencji wszystkich, którzy obchodzą imieniny ze wspólnoty Żywego Różańca we wrześniu. Po mszy św. wieczornej spotkanie szafarzy.
 4. W piątek o 18.30 zapraszamy młodzież na spotkanie KSM
 5. W sobotę uroczystość Podwyższenia Krzyża Św. w tym dniu w naszej ojczyźnie – ogólnopolska inicjatywa – Polska pod krzyżem, w naszej diecezji uroczystości w Rokitnie. My w naszej parafii zapraszamy na mszę św. o 9.00 a po niej adoracja krzyża, po mszy św. wieczornej natomiast procesja pod krzyż przy kościele i odmówienie litanii do krzyża św. Zapraszamy do włączenia się.
 6. W sobotę zbiórka ministrantów o godz. 10.30 zapraszamy wszystkich chętnych chłopców do służby przy ołtarzu, a o 14.00 spotkanie scholki dziecięcej zapraszamy dzieci do wspólnego śpiewu.
 7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca, taca przeznaczona na budowę naszego kościoła.
 8. Zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie z klas trzecich na msze św. o godz. 12.30.
 9. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne zapraszamy do zamawiania.
 10. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz książki, ofiary przeznaczone są na posadzkę kościoła. Kiermasz potrwa do 18.09.2019 r.
 11. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać.
 12. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Do nabycia także kolejny powakacyjny numer naszej gazetki – Urbanus. Zachęcamy do lektury. Jest także nowy nr. Dominika – miesięcznik pomaga w przygotowaniach do I Komunii Św.
 13. Do wieczności w tym tygodniu odeszły: Barbara Lubieniecka, Barbara Horowska, Janina Maryniak.
 14. Zapowiedzi: Barbara Waszak i Marcin Miętrkiewicz zapowiedź – III                                

Ks. Mirosław   Donabidowicz – proboszcz