Ogłoszenia Parafialne 18 Niedziela Zwykła 01.08.2020 r.

XVIII Niedziela Zwykła
w Zielonej Górze –
02.08.2020 r.

1. Dzisiaj XVIII Niedziela Zwykła w ciągu roku. Przypominamy o obowiązku noszenia maseczek w kościele, dezynfekcji rąk oraz zachowaniu bezpiecznej odległości.
  2. W czwartek 6 sierpnia Święto Przemienienia Pańskiego.
  3. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.
  4. W tym tygodniu I czwartek i piątek miesiąca.
  5. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne, zapraszamy do zamawiania.
  6. Zapraszamy na Mszę świętą pielgrzymkową w naszym kościele, która odbędzie się w najbliższą środę 5 sierpnia o godz. 18.00. Po Mszy uwielbienie w duchu pielgrzymkowym.
  7. Prosimy, aby osoby, które dokonały wpłaty na posadzkę w naszym kościele na konto parafialne, a nie są zapisane na tablicy ofiarodawców, by zgłosiły się przy wyjściu z kościoła do p. Janiny.
  8. Koło Przyjaciół Radia Maryja organizuje kiermasz czytelniczy „Lato z książką”. Dochód ze sprzedaży książek przeznaczony jest na budowę naszej świątyni. Zapraszamy na kiermasz przy wyjściu z kościoła.
  9. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego, Niedzieli. Zachęcamy do lektury.
  10. Za wszelkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

/proboszcz parafii/