Ogłoszenia Parafialne VI Niedziela Wielkanocna 2 czerwca 2019 r.

VI Niedziela Wielkanocna
26.05.2019 r.

1. Dzisiaj VI niedziela Wilkanocna- o godz. 12.30 msza św. dla dzieci z klas IV z ok. 1 rocznicy Komunii świętej
  2. Spotkanie KSM dzisiaj o godz. 16.45
  3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 18.00.
  4. W sobotę rozpoczęcie nabożeństw czerwcowych, w dzień powszedni po mszy św. wieczornej a w niedzielę o godz. 18.00.
  5. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie przed chrztem św. dla rodziców i chrzestnych.
  6. W piątek spotkanie dla kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania z grupy starszej o 18.30(nabożeństwo majowe i spotkanie).
  7. W piątek o 19.30 koncert w kościele Najświętszego Zbawiciela z ok. 200 r. śm. Stanisława Moniuszki.
  8. W piątek rozpoczęcie nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Św.
  9. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Ksiądz Proboszcz odwiedzi swoich chorych od godz. 8.00. Natomiast ks. Marcin odwiedzi chorych w środę 5 czerwca od godz. 9.00.
  10. W przyszłą sobotę nie będzie scholki ale dzieci zapraszamy do śpiewania jak zawsze w niedzielę na mszy św. o 12.30
  11. W przyszłą niedziele o 8.00 msza św. w int. Żywego Różańca i zmiana tajemnic różańcowych.
  12. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańśkiego oraz zbiórka na Świątynię Opatrzności Bożej.
  13. W tym tygodniu są jeszcze wolne intencje mszalne zapraszamy do zamawiania.
  14. Zapraszamy dzieci oraz rodziców na pielgrzymkę do Częstochowy w dniach od 15 do 16 czerwca 2019 r. na ogólnopolskie spotkanie Podwórkowych Kółek Różańcowych . Zapisy codziennie w kościele przy stoliku z prasą i w Biurze Radia Maryja.
  15. Zapraszamy dzieci i młodzież szczególnie ministrantów, scholkę i KSM na wyjazd do Zakopanego w dniach od 4 do 8 lipca. Szczegóły u ks. Marcina.
  16. Zapraszamy na wyjazd na Ogólnopolskie Spotkanie Młodych Lednica 2000. Wyjazd 1 czerwca o 6.30 (przystanek na ul. Braniborskiej)koszt 60 zł. Zapisy u ks. Marcina.
  17. Młodzież zapraszamy na Diecezjalny Dzięń Młodzieży 15 czerwca w sobotę. Zapisy u ks. Marcina.
  18. W niedzielę 16 czerwca uroczystości odpustowe ku czci MB Rkitniańskiej na które organizujemy wyjazd z naszej parafii. Zapisy w zakrystii.
  19. 8 czerwca o godz. 10.00 w parafii Miłosierdzia Bożego odbędą się warsztaty pod nazwą Owocowanie połączone z modlitwą o uzdrowienie wewnętrzne.
  20. W niedzielę 9 czerwca mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się kurs przedmałżeński w parafii św. Jadwigi Śl. Nauki codziennie po mszy św. wieczornej.
  21. Za wszelką życzliwość okazywaną parafii serdeczne Bóg zapłać. Zachęcamy do wsparcia dzieła spłaty naszej posadzki, przy stoliku z prasą są jeszcze koperty, do których można złożyć ofiarę. 2 sierpnia za wszystkich ofiarodawcó będzie odprawiona msza św.
  22. Przy stoliku z prasą nowy numer Gościa Niedzielnego i Niedzieli. Zachęcamy do lektury.
  23. Można jeszcze nabyć jubileuszowy numer naszej gazetki z okazji 10 lecia parafii, a w nim ciekawe wspomnienia i wywiady. Cała gazetka wykonana jest w kolorze. Bardzo dziękujemy za składane ofiary.
  24. W minionym tygodniu do wieczności z naszej wspólnoty odeszli Zbigniew Szypowski i Adam Wójcicki. Wieczny odpoczynek…

Ks. Mirosław   Donabidowicz

Posted by | View Post | View Group